• Yenilendi
Feeryou Büyük Kapasiteli 700 ML Spor Fincan Sıkı Mühür Sızdırmaz aşınmaya Dayanıklı BPA Su Şişesi Süper Güçlü (Renk: Sarı)

Feeryou Büyük Kapasiteli 700 ML Spor Fincan Sıkı Mühür Sızdırmaz aşınmaya Dayanıklı BPA Su Şişesi Süper Güçlü (Renk: Sarı)

₺ 217.80

[Basit ve serin tasarım] : Basit tasarım, çoğu bardak tutucuya uygundur.İşyeri, okul, spor salonu gibi her yerde aktiviteler yapabilirsiniz. picnic.It yaşam tarzınıza uygun su şişesini seçmek önemlidir.İnce şekil ve renkli renkler de modadır. [Sızıntı yok] : Paslanmaz çelik kapağın açılması kolaydır ve iç lastik paket bir damla suyu önlemek için tasarlanmıştır.Yürüyüş, spor, plaj, piknik, geziler, kamp, bisiklet, seyahat, sürüş, yürüyüş, yürüyüş, sıcak yoga, spor salonu ve fitness için uygundur. [BPA İçermez] : Su şişesi gıda sınıfıdır ve Tritan plastiği içermez BPA.It zararsız, tatsız, son derece güvenli, vücut dostu bir sudur bottle.It çevre dostu, geri dönüştürülebilir, dayanıklı ve darbelere dayanıklıdır. [Yüksek Kalite] : Şeffaflık sayesinde, kalan su miktarını bir bakışta anlayabilirsiniz.Şişenin büyük bir ağzı vardır ve buz kolayca yerleştirilebilir ve çok iyi yıkanabilir. [Satış sonrası servis sağlayın] : Bir aylık koşulsuz iade hizmeti veriyoruz.Satın aldıktan sonra herhangi bir sorun varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. [Sızıntı yok] : Paslanmaz çelik kapağın açılması kolaydır ve iç lastik paket bir damla suyu önlemek için tasarlanmıştır.Yürüyüş, spor, plaj, piknik, geziler, kamp, bisiklet, seyahat, sürüş, yürüyüş, yürüyüş, sıcak yoga, spor salonu ve fitness için uygundur.[Yüksek Kalite] : Şeffaflık sayesinde, kalan su miktarını bir bakışta anlayabilirsiniz.Şişenin büyük bir ağzı vardır ve buz kolayca yerleştirilebilir ve çok iyi yıkanabilir.[Basit ve serin tasarım] : Basit tasarım, çoğu bardak tutucuya uygundur.İşyeri, okul, spor salonu gibi her yerde aktiviteler yapabilirsiniz. picnic.It yaşam tarzınıza uygun su şişesini seçmek önemlidir.İnce şekil ve renkli renkler de modadır.[BPA İçermez] : Su şişesi gıda sınıfıdır ve Tritan plastiği içermez BPA.It zararsız, tatsız, son derece güvenli, vücut dostu bir sudur bottle.It çevre dostu, geri dönüştürülebilir, dayanıklı ve darbelere dayanıklıdır.[Satış sonrası servis sağlayın] : Bir aylık koşulsuz iade hizmeti sunuyoruz.Satın aldıktan sonra herhangi bir sorun varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da