• Yenilendi
Refraktometre, El Şurubu Refraktometre Şeker Bal İçeriğini Ölçmek için Yüksek Hassasiyetli Meyve Konsantrasyonu Test Cihazı

Refraktometre, El Şurubu Refraktometre Şeker Bal İçeriğini Ölçmek için Yüksek Hassasiyetli Meyve Konsantrasyonu Test Cihazı

₺ 142.20

İthal Aksesuarlar : Bu şeker içeriği ölçer ithal prizmalar, yüksek çözünürlüklü göz mercekleri ve kaymaz kauçuk kılıfları benimser.Aralık doğrudur ve yeni kullanıcıların öğrenmesi ve kullanması kolaydır.Taşınabilirlik : Bu brix refraktometre küçük boyutlu, hafif, taşınabilir boyutlu, taşıması kolay, pil gerektirmez, geniş uygulama aralığı ve çeşitli farklı örnekler için kullanılabilir.Ölçüm Aralığı : Bu el refraktometre ölçebilirsiniz 28-62% Brix, arıcılık için çok uygundur, gıda sanayi ve tarım.Temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar.Yaygın Olarak Kullanılan : Bu portatif şurup refraktometresi, şurup, yiyecek, meyve, içecek, bal vb.Şeker tayini için yaygın olarak kullanılır.İdeal bir uygulamanız varsa, en iyi seçiminiz olacaktır.Yüksek kaliteli Malzemeler : Bu şurup refraktometresi, ürünün dayanıklılığını ve stabilitesini sağlamak ve ürünün servis ömrünü sağlamak için yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı malzemelerden yapılmıştır.Şartname : Öğe Türü : Şurup Refraktometre Malzeme : Alüminyum alaşım Uygulama : Reaktif örnekleme Aralığı : 28-62% brix Doğruluk : 0.20% Paket Listesi : 1 x Refraktometre 1 x Damlalık 1 x Tornavida 1 x Silme Bezi 1 x Manuel Not : 1. Kullanımda dikkatli ve dikkatli olun, kesinlikle talimatlara uygun olarak kullanın ve cihazın bağlantı parçalarını keyfi olarak gevşetmeyin, düşmeyin, çarpışmayın ve titreşimi kesinlikle yasaklamayın. 2. Kullanımdan sonra, temizlemek için doğrudan suya koymak kesinlikle yasaktır, silmek için temiz ve yumuşak bir bez kullanın ve optik yüzey çizilmemelidir. 3. Cihaz kuru, aşındırıcı olmayan bir yerde saklanmalıdır. 4. Yedek parça kaybını önleyin.

Ürün Özellikleri

Item Type:
Syrup Refractometer
Material:
Aluminum alloy
Application:
Reagent sampling
Range:
28-62% brix
Accuracy:
0.20%
Package List:
1 x Refractometer :
1 x Dropper :
1 x Screwdriver :
1 x Wipe Cloth :
1 x Manual :
Note:
1. Be careful and cautious in use, use strictly in accordance with the instructions, and do not arbitrarily loosen the connecting parts of the instrument, do not fall, collide, and strictly forbid vibration. :
2. After use, it is strictly forbidden to directly put it in the water to clean, use a clean soft cloth to wipe, and the optical surface should not be scratched. :
3. The instrument should be stored in a dry, non‑corrosive place. :
4. Avoid loss of spare parts :

Alıcılar da