• Yenilendi
NatureBond Silikon Emzirme Manuel Göğüs Pompası Süt Tasarrufu Emme. Kapak Kapaklı, Hava Geçirmez Vakum Sızdırmaz Temel Pompa.

NatureBond Silikon Emzirme Manuel Göğüs Pompası Süt Tasarrufu Emme. Kapak Kapaklı, Hava Geçirmez Vakum Sızdırmaz Temel Pompa.

₺ 35.97

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. ★ Ödüllü Silikon Göğüs Pompası / Anne Sütü Tasarrufu Temel Paketi.Silikon Manuel Göğüs Pompası "let-down" / anne sütü sızıntılarını toplar ve saf doğal emme basıncını kullanarak şişkinliği giderir.Anne sütünün her onsu değerlidir.Bebeğine sakla. ★ Silikon Manuel Göğüs Pompası "let-down" / anne sütü sızıntılarını toplar ve saf doğal emme basıncını kullanarak şişkinliği giderir.Anne sütünün her onsu değerlidir.Bebeğine sakla. ★ Son Derece Yumuşak Ve Rahat.Yüksek Kaliteli Silikon göğüs pompası.Dökme ağzı olan diğer silikon pompaların aksine, Nature Bond emme sırasında meme derisinde rahatsızlığa neden olan fazla dökme ağzını çıkarmıştır. ★ Kullanımı kolay, Hafif ve Taşınabilir-Eller Serbest ve emzirme sırasında diğer tarafta anne sütü tasarrufu sağlar.Çok hafif ve seyahat için mükemmel.Sorunsuz ve bebeği uyandırabilecek pompalama “gürültüsü " yok. ★ BPA İçermez ve %100 Gıda Sınıfı Silikon.Laboratuvar, Test, Muayene ve Sertifikasyonda Dünya Lideri olan Bureau Veritas tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.Texas Sağlık Presbiteryen Hastanesi ve Indiana Üniversitesi Hastaneleri'nden (IUH) laktasyon hemşireleri tarafından önerilir.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da