• Yenilendi
Boya Kalemleri Seti, Metal Renkli Kalem, Şarap Bardakları için Özelleştirilmiş Kupalar için Anti-Ultraviyole Plastik Kayalar(beyaz)

Boya Kalemleri Seti, Metal Renkli Kalem, Şarap Bardakları için Özelleştirilmiş Kupalar için Anti-Ultraviyole Plastik Kayalar(beyaz)

₺ 42.30

Kompakt şekli ile, her kalem için sadece 14.5 cm/5.7 inç uzunluğunda, hafif ve taşınabilir, yer kaplamaz ve istediğiniz yere koyabilirsiniz.Özelleştirilmiş kupalar, şarap bardakları, gömlekler, kavanozlar, saksılar, tabaklar, etc.It hediye olarak ideal bir seçimdir.İç ve dış mekan kullanımı için uygundur.Parlak renkler ve ince uç tasarımı.Mükemmel temaları, kaligrafiyi özelleştirmek ve bir sonraki kaya boyama projeniz için çekici tasarımlar yapmak için kullanılabilir.Çok fonksiyonlu fırça, parlak, geniş bir alanı kaplayan.Kayalar, taşlar, metaller, seramikler, çömlekçilik, işlenmiş pürüzsüz ahşap, plastik, kanvas, kumaş, kağıt, kart stoğu, pişmiş toprak, polimer kil gibi çeşitli yüzeylerde zarif tasarımlar oluşturun.Yüksek kaliteli mürekkep kullanarak, hızlı kuruyan, toksik olmayan, kalıcı, opak, su geçirmez ve anti-ultraviyole.Günlük kullanımınız için yeterli, farklı renklerde toplam 12 kalem dahildir.Özellik : 1. Yüksek kaliteli mürekkep kullanarak, hızlı kuruyan, toksik olmayan, kalıcı, opak, su geçirmez ve anti-ultraviyole.Günlük kullanımınız için yeterli, farklı renklerde toplam 12 kalem dahildir.2. Parlak renkler ve ince uç tasarımı.Mükemmel temaları, kaligrafiyi özelleştirmek ve bir sonraki kaya boyama projeniz için çekici tasarımlar yapmak için kullanılabilir.3. Özelleştirilmiş kupalar, şarap bardakları, gömlekler, kavanozlar, saksılar, tabaklar, etc.It hediye olarak ideal bir seçimdir.İç ve dış mekan kullanımı için uygundur.4. Çok fonksiyonlu fırça, parlak, geniş bir alanı kaplayan.Kayalar, taşlar, metaller, seramikler, çömlekçilik, işlenmiş pürüzsüz ahşap, plastik, kanvas, kumaş, kağıt, kart stoğu, pişmiş toprak, polimer kil gibi çeşitli yüzeylerde zarif tasarımlar oluşturun.5. Kompakt şekli ile, her kalem için sadece 14.5 cm/5.7 inç uzunluğunda, hafif ve taşınabilir, yer kaplamaz ve istediğiniz yere koyabilirsiniz.Şartname : Öğe Türü : Yumuşak İpucu Metalik Renk Kalem setmalzeme : ABSPen Uzunluğu : Yaklaşık. 14.5 cm / 5.7 inç Paket listesi : 12 x kalem.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da