• Yenilendi
JYHQ LAİXİN Modeli Sahne Kadın Giyim Mağazası vitrin standı Büstü Düğün Raf Kalınlaşma Modeli Giyim Ekran için (Boyut: Orta)

JYHQ LAİXİN Modeli Sahne Kadın Giyim Mağazası vitrin standı Büstü Düğün Raf Kalınlaşma Modeli Giyim Ekran için (Boyut: Orta)

₺ 124.50

Uygulanabilir : Ekran için en iyi seçim : Ürünlerinizi pencerede, tezgahta, katmanlı ekran standında veya zeminde görüntülemek için kullanabilirsiniz.Kazaklar, Tişörtler, ceketler, elbiseler, gömlekler, üstler ve aksesuarlar için idealdir. ★ Malzeme : plastikten yapılmış manken, çelikten daha hafif cam, daha dayanıklı.Taşımak için döner tekerlekler tabanı ve taşıması kolay, çok kararlı ve güvenli. 365. boyutu : S : 70cm Omuz : 36cm, Göğüs : 83cm bel : 62cm kalça : 79cm yükseklik : .73cm 85cm 38cm, Büstü : 86cm, bel : 65cm kalça : Yükseklik M : Omuz : : . ★ ahşap kol dönebilir, esnek bir şekilde değiştirilebilir ve istenen konuma yerleştirilebilir.Kıyafetleri çok uygun göster. ● Ekran için Harika : Güzel ayarlanabilir elbise formu elbiseleri, takımları ve hemen hemen tüm kıyafetleri görüntülemek için mükemmeldir.Ürünlerinizi bir pencerede, tezgahta, katmanlı bir ekran rafında veya yerde görüntülemek için kullanabilirsiniz. ● Ürün Adı : mankenler● malzeme : plastik, keten, ahşap● Renk : olarak● Ürün Boyutu : S : Omuz : 36cm, Göğüs : 83cm bel : 62cm kalça : 79cm Yükseklik : 70cm M : Omuz : 38cm, Büstü : 86cm, bel : 65cm kalça : 85cm, Yükseklik : 73cm * Ayarlanabilir Yükseklik : 140-185cm● Uygulama : İdeal görüntülemek için kullanabilirsiniz gösterip ürün penceresi, sayaç ya da kat.Kazaklar, tişörtler, ceketler, elbiseler, üstler ve aksesuarlar için idealhizmetler : Size mükemmel bir alışveriş deneyimi sunmak için en iyi ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz.Müşteri her zaman ilk kişidir.Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen ve biz tüm sorunları çözmek için 24 saat içinde size cevap verecektir.Not : Tüm ürün boyutları manuel ölçüm, küçük bir hata varsa, lütfen anlayın.Farklı bilgisayar monitörleri, çekim koşulları ve diğer faktörler nedeniyle, ürün görüntüleri ve ayni bazı renklere neden olabilir, gerçek çekim için ürün resimleri, lütfen satın almaktan çekinmeyin.Ürün içeriği hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size hizmet etmekten mutluluk duyarız, lütfen ürün açıklamasını okuyun, mutlu bir alışveriş diliyorum!.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da