• Yenilendi
TFCFL Endüstriyel Giyim Raf, Vintage Bağlantısız Ağır Metal Giysi Rafları ile Ahşap Raflar için Asılı Giysi için Ev Dükkanı (Siyah)

TFCFL Endüstriyel Giyim Raf, Vintage Bağlantısız Ağır Metal Giysi Rafları ile Ahşap Raflar için Asılı Giysi için Ev Dükkanı (Siyah)

₺ 774.00

【Sağlam Yapı】 Bu serbest duran giysi rafının standı demirden yapılmış, dayanıklı, korozyona dayanıklı, birkaç kez tekrar kullanılabilir. 【Montajı ve Taşınması Kolay】Montajı ve sökülmesi kolay olan bu sağlam demir stand, arabanıza takabilmeniz ve bir yerden bir yere taşıyabilmeniz için birden fazla parçaya da demonte edilir. 【Yeterli Depolama Alanı】 boyutu ile 47.24 * 19.68 * 59.05, asılı çubuk giysi, çanta asılı olabilir ve alttaki raf ayakkabı, bitki, kitap veya kutu yerleştirmek için kullanılabilir. 【Dekoratif Tutucu】 Otantik bir endüstriyel giysi rafı ile herhangi bir perakende veya kişisel alanın görünümünü geliştirin, vitrininizi veya dolabınızı giysi asmak için minimalist bir metal çerçeve ile güncelleyin. 【Uygulamalar】 Kıyafetleri, ayakkabıları ve çantaları düzenli bir şekilde düzenleyin, bir bakışta saklanması ve temizlenmesi kolay, giyim perakende mağazası, ev, ofis, dış mekan vb.Için uygundur.Özellikler : İç veya dış mekanlarda kullanılabilirher türlü kıyafeti görüntüleyebilirözellikler : Malzeme : metalrenk : siyahürün Boyutu : Uzunluk : 120 cm/47.24 inçgenişlik : 50 cm/19.68 inçyükseklik : 150 cm/59.05 inçaĞırlık : 11 kgpaket İçerir : 2 adet Standı Demir Tüpler3 Adet demir Tüpler1 Adet Kurulu.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da