• Yenilendi
YİQİ Silikon Breastplates silikon jel dolgu Sahte Göğüsler Göğüsler Artırıcı Crossdresser Transseksüel için

YİQİ Silikon Breastplates silikon jel dolgu Sahte Göğüsler Göğüsler Artırıcı Crossdresser Transseksüel için

₺ 776.97

Öğenin iade politikasını görmek için Boyut'u seçin.Malzeme : Güvenli Silikon, Silikon jel dolgu maddesi, meme yaklaşık 3 kg ila 5 kg arasındadır, güçlü bir sallanma hissine sahiptir, dokunma hissi daha gerçekçi, SGS testi ile nitelikli hammadde, lütfen kullanmaktan çekinmeyin.Uygun İnsanlar : Crossdresser, transseksüel, travesti, ladyboy, travestilik, cosplayer veya kadınlar gibi bir kadın olmak isteyen adam.yükseklik için 4'11"~6'3"(155~190 cm), ağırlık 130 ~ 198bl (60~90 kg) insanlar.Avantajı : Daha iyi fiyat, silikon meme formları silikondan ve üreticinin doğrudan satışından yapılmıştır.Makyaj olabilir, Yüzerken giyebilirsiniz, güçlü kalite yırtılması kolay değildir.İyi tasarlanmış : 1 : 1 insan vücudu oranı, tüm vücuttaki tasarım ve çizgi doğaldır, cilde uygundur ve size seksi bir çekicilik katar.Lütfen Dikkat : mühür ve gizli paket, aksi takdirde ABD depolarımız var.Eğer satın boyut ve renk ile memnun değilseniz, bize ulaşın, değişimi ve geri yardımcı olabiliriz.DAHA FAZLA PARAMETRE Marka : YİQİ Malzeme : Güvenli Tıbbi Silikon Dolgu : Silikon Jel Renk : Fildişi Beyaz / Çıplak / Kahverengi Paket Boyutları : 12.6 x 10.6 x 4.3 inç Paket : Gizli paket S SİLİKON MEME bakımı nasıl yapılır? 1. Ilık suda yumuşak sabunla, havayla kuru veya havluyla hafifçe temizleyin; 2. Sıcak sıcaklıktan, güneş ışığından, keskin sivri şeylerden, çamaşır makinesinden, kimyasal maddelerden uzak tutun; 3.To diğer giysilerin renginin bozulmasını önleyin, ürünleri diğer giysilerle temizlemeyin. 4.Bu ürünün boyanması kolaydır.Bu nedenle, solmuş kıyafetler veya mücevherler giymeyin.Yapay boyama iade edilmez.S NASIL kullanılır 1.It öğenin iyi durumda olduğundan emin olduktan sonra kullanılabilir. 
2.Göğsünü masanın üzerine düz bir şekilde koyun ve yapıştırıcıyı çıkarın.(Öğe tutkal ile gelmiyor) 3.İki memenin arkasına tutkal uygulayın, sadece eşit şekilde lekelemeniz gerekir. 
4.Eşit olarak lekelendikten sonra 30 dakikadan fazla kuruması için havalandırılan bir yere koyun.Ardından, yapışkanın etkinize ulaşıp yapışmadığını doğrulamak için göğüslere dokunabilirsiniz. 
5.Lütfen ürünü erteledikten sonra pakete koyun. 
6.Giymek için özel bir tutkalınız yoksa, normal bir sütyen de iyi bir seçim olabilir.(Ayrıca cep sütyenini meme formlarına uygun şekilde satıyoruz.) S İade Politikası ve satış sonrası servis hakkında?30 gün içinde hiçbir neden iade kabul etmiyoruz ve değişim boyutunu ve rengini kabul ediyoruz.S Boyutun sizin için uygun olduğuna nasıl karar verilir?Detay bilgilerimize ve resimlerimize göre boyutu yargılayabilirsiniz.Kendiniz karar veremiyorsanız, bize aşağıdaki bilgileri sunabilirsiniz ve size Profesyonel tavsiyelerde bulunacağız : (1) Göğüs çevreniz (2) Boyunuz ve kilonuz (3) Elde etmek istediğiniz fincan boyutu (4) Boyun çevresi ve bel çevresi.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da